Добавляйтеся в групу Продовжимо тему з намотками⚡
Сьогодні ми поговоримо про:
1) Chain coil;
2) Alien coil;
3) Staggered coil;
4) Triple clapton coil;
5) Звертання до підписників.
1. Отже Chain coiil
Вона виглядає як корабельний ланцюг а змоткується трошки важче ніж Tiger coil. Для намотки нам потрібно 2 жили одинакового діаметру, щоб зробити таку намотку потрібно скрутити косічку після чого скласти пополам і почати скручувати знову тільки на цей раз в протилежний бік. (знизу буде наглядне відео як це зробити хоч і на англійській мові але навіть той хто не розуміє її зможе зрозуміти як це зробити). Як на мене ця спіраль не має чогось кращого ніж інші її можна встановити тільки для показухи.
Порада: при скручувані другий раз старайтеся робити це на малих оборотах адже назад скрутити ви не зможете.
2. Alien wire coil
Намотування такої спіралі займає дуже багато часу і сил, але її зовнішній вигляд і смак який вона передає того вартий. Для намотування спіралі потрібно 2 види дроту різних діаметрів. Для центральної жили використовують вбільшості 2 або 3 відрізки дроту. Щоб намотати таку спіраль потрібно спочатку намотати клептон і зняти з нього цю саму обмотку, після чого трошки розтягнути і намотувати вже на основну заготовку.
Порада: не розтягуйте зразу багато обмотку а приміряйте її до своєї центральної жили, потрібно щоб кожен виток лягав рівно.
3. Staggered fused clapton coil
Ця спіраль як на мене є цікавою дуже сманою і її можна парити на вищих ватах ніж інші завдяки порожнинам всередині спіралі вона впитує в себе рідину дуже швидко. отже щоб намотати цю спіраль нам буде потрібно 2 і більше осноовних жил (тут можна зробити дуже багато наприклад всередині скласи плоский кантал або засунути туди ф'юзд меншого розміру, це на свій вибір і як вам подобається) отже намотуємо 2 клептона але не простим способом. Закріплємо дріт на основному дроті напрклад мотаємо два сантиметри клептона, також перед цим нам потрібно буде намотати маленький відрісок клептона довжиною приблизно в сантиметр, після чого беремо і накручуємо один два витка між витками підгоовленого клептона після чого зажимоємо прищепкою і починаєм обертати повільно рухаючи прищепку, у нас вийде клептон з кроком 0.2мм якщо для обмотки ви використовували 0.2 кантал. Мотаємо так дві спіралі і з'єднужемо їх, раджу змотати їх тим самим 0.2 канталом перед тим як засовувати в шуруповерт для надійності. Після закріпленя починажмо обертати і ложити свій дріт між витками клептонів (це найважчий момент тут спішити не можна) і так домотуємо до кінця.
Порада: старайтеся не пропускати витків а також не натягувати сильно кантал щоб дроти не перекручувалися.
4. Triple clapton coil
Ця намотка відмічається тим що для неї потрібно дуже багато місця і великі отвори для закріплення спіралей.
Для того щоб намотати таку спіраль потрібно зробити три клептона (по бажанню може бути від двох до п'яти, але 4-5 як на мене це вже зашквар), і змотати з цих клептонів косічку, ось і вся математика. Ця спіраль є дуже смачною і навалистою навіть на механіці, наприклад якщо взяти 0.5 кантал і зробити такий з трьох жил то приблизно вийде 0.13-0.18 Ом а для плат підійде і 0.4 кантал і приблизно вийде 0.22 Ом, оптимально потрібно 80 ват але можна парити і на 160 ватах адже змочується така спіраль надзвичайно.
Порада: скручуйте косічку до вигляду тросу, тоді при скручуванні в спіраль у вас вийде дуже гарний вигляд, а також раджу пропалити спіраль на газовій камфорці або турбо запальничці для легшого скручування адже спіраль буде дуже пружинити.
5. Також хотів запитати чи потрбно продовжувати писати пости на такі теми як намотки, укладення вати та яку краще вибрати, види акумуляторів та які вибрати іменно для вашого девайсу, самозамєс і тому подібне.
Якщо не важко, будь ласка проголосуйте
👊🤘🏻
Дякую за увагу!! Смачного і приємного пару!